התחברות  \/ 
x
הרשמה
x

אודות בסוד הדברים (לשעבר תפילת ישי)

שם בפנים, בעומק, בסוד, מונחים הדברים הכי גדולים, הגרעין לכל המציאות הנגלית. 

שם, בפנים, מתעצבים הדברים באמת.

עמותת 'בסוד הדברים', ברשות הר' יובל הכהן אשרוב, שמה לה למטרה לפרוש ולגלות לעולם את מה שניתן ואפשר מהאור המאיר לדורנו בתורת הסוד, היא תורת הקבלה, כפי שגילה לנו המקובל האלוקי מר"ן הרב אשלג זצוק"ל , שהעיד על עצמו שהיה עיבור נשמת האר"י ז"ל (פרי חכם, אגרות קודש) ובא בדורות אלו לגלות את מה שסתם אז.      תורת הקבלה שהיתה סתומה בימי האר"י ז"ל הולכת ומתבהרת בדורותנו אלו, דורות הגאולה, בזכות הר' אשלג 'בעל הסולם', שקיבל הסכמה משמים לגלות מה שהיה מכוסה כל השנים, כל ימות עולם עד זמננו אנו.

בד בבד גילה 'בעל הסולם' תורה חברתית לתיקון העולם בדרך של 'ואהבת לרעך כמוך'.  מלים יפות שקשה בדר"כ ליישם, אך בכל זאת ניתנה לעם דרך המאפשרת בצורה הדרגתית להתקדם לקראת התיקון החברתי ובמסגרתו התיקון האישי הנדרש.

העמותה היא למעשה מיסוד השעורים של הר' יובל הכהן אשרוב אשר במשך למעלה משני עשורים מעביר שיעורים בארץ ובעולם בנושאים האמורים.  'בסוד הדברים', ראשי תיבות בס"ד (בסייעתא דשמיא), שהכל בעולם צריך סיוע (סייעתא) משמים (דשמיא) ובפרט כל ענייני הנשמות, כי לנו יש דבור אל הנשמות.

על מה?

על הסוד, על סוד הדברים, סוד היקום, סוד הקיום, סוד הבחירה, סוד האותיות, סוד הדיבור ובמיוחד סודות  התורה, היא תורת הפנימיות.    הסודות הם הדברים הכי מכוסים, הכי פנימיים ושם בפנים, בעומק, כולנו אחד, יונקים מאותו שורש.  אוהבים ואהובים.

אז הבה נשיל כמה קליפות ונכנס פנימה לסוד הדברים.

 

subiconsml