התחברות  \/ 
x
הרשמה
x

מנויים לאתר בסוד הדברים

בס"ד

מנוי לאתר 'בסוד הדברים'

אתר 'בסוד הדברים' הוא אתר לזיכוי הרבים. בעת רכישת מנוי לאתר, אתה קודם כל מקבל את הזכות להיות שותף לדבר הענק הזה שנקרא 'זיכוי הרבים'.

 

ב - 45 ש"ח בלבד לחודש*

 

כן, אני רוצה ליצור מנוי!

 

מעבר לזה אתה גם נהנה מאתר הכולל בתוכו מאות שעות צפייה בנושאים שונים ומגוונים:

מסדרות בנושאים החשובים בכל בית, כמו: זוגיות, שלום בית, חינוך ילדים, מבנה גוף נפש וכוחות הנפש, תיקון המידות, סוד האותיות, כוונות התפילה, שכלול ההכרה, הגאולה העתידה ועוד.

משיעורי קבלה בנושאים שונים, כמו: סדרת 'אורות וכלים' (סדרה מהממת, השווה לכל נפש, והנותנת כניסה לעולם המושגים של תורת הקבלה). הטעמים למצוות השונות, כמו: סוד נטילת ידיים, בירור ניצוצות הקדושה מן האוכל, סוד חופה וקידושין, סוד המזוזה, סוד השמיטה, ברית מילה וכו'.  קבלה היום, השתלשלות חכמת הקבלה, רבי שמעון וספר הזהר, תיקון הנפש עפ"י עשר הספירות ועוד.
וכן מאמרי קבלה יותר רציניים, כמו 'הקדמה לספר הזהר', 'תלמוד עשר הספירות' (פירושו של המקובל האלקי הרב אשלג על 'עץ חיים' של האר"י ז"ל), 'מהות חכמת הקבלה' ועוד

מפרשת השבוע על פי הפנימיות והקבלה, ובנוסף פרשת שבוע לפי ספר הזהר בשידור חי.

משיעורים על העבודה הרוחנית לפי הזמן, כמו: זמנים (סוד העבודה הרוחנית של כל חודש בפני עצמו), ושיעורים על כל החגים, המשמעות הפנימית של כל חג והעבודה הרוחנית שלנו בו על פי תורת הקבלה. ראש השנה, פסח, סוכות – הכל מקבל מימד אחר, לא משהו ממוריאלי היסטורי אלא כלי רוחני, בשבילי, לרגע זה.

מפירושים על ספרי הקלאסיקה היהודית, כמו : 'מסילת ישרים' (ספרו המנומנטלי של הרמח"ל על דרך העבודה הרוחנית), 'דרך ה'', 'שערי קדושה' (ספרו של גדול הדור ר' חיים ויטאל תלמידו של האר"י הקדוש) ועוד.

משיעורים על מאמרי המקובל האלקי הרב אשלג, כמו: מאמרי 'שמעתי' (שכתב הבן של 'בעל הסולם' מפי אומרו של אביו), 'מתן תורה' (שיעורים בהגות ובפילוסופיה היהודית) ו'פרי חכם' (מאמרים קבליים בנושאים שונים של הרב אשלג 'בעל הסולם').

ומשיעורים בנושאים מגוונים, כמו: עבודת המידות: כעס, גאווה, קנאה, פחד, עין טובה, ביקורת, דאגה, שמחה ועוד, אמונה וביטחון, ההבדל בין תורת הקבלה לתורות המזרח, אהבה, השגחה פרטית, נס וטבע, איש ואשה, הריון לידה והנקה,גלגולי נשמות, פרנסה, ביטחון עצמי, אושר, תיקוני הנפש ועוד הרבה נושאים מגוונים...

כמו כן, הרב יובל הכהן אשרוב, הוא מקים ומנ הל את מכללת אילמה, מכללה לרפואה משלימה, בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה, רשיון עבודה אמריקאי ברפואה סינית, והתמחות בענייני בריאות (הגיינה טבעית). בעל נסיון קליני של עשרות שנים עם למעלה מעשרת אלפים מטופלים. באתר תוכלו להנות גם ממגוון שיעורים בנושאי רפואה:

משיעורים בנושאי רפואה, כמו: מבוא לבריאות טבעית, רפואה וקבלה (סדרה), שיעור ראשון של מי הרופא, חולי הנפש ורפואתה, השמנת יתר, ריפוי טבעי, הצום, שביל הזהב לבריאות הגוף והנפש, מחלה והחלמה בשורש - הקונגרס הבינלאומי לרפואה סינית ועוד.

ובנוסף:

אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות מהרב בשידור חי on line בימי חמישי מ -20:30 והלאה.

 

וכל זה רק ב - 45 ש"ח בלבד לחודש*

 

כן, אני רוצה ליצור מנוי!

* המנוי מתחדש בצורה אוטומטית. לביטול המנוי נא ליצור קשר עם המשרד.

כל הזכויות שמורות על פי דין תורה והחוק הבינלאומי ל-"בסוד הדברים". השיעורים מיועדים לצפייה/האזנה באתר בלבד. אסור להוריד/להקליט תוכן זה בשום אופן. 

subiconsml