רפואה רוחנית (3)

השיעור המלא פתוח למנויים בלבד.
באפשרותכם לצפות ב-15 דקות מתוך השיעור ללא מנוי.

 

שיעור פתוח למנויים
נרשמים עכשיו לכל השיעורים והתכנים באתר, ומהווים שותפים מבורכים לעשייה!
הרשמה לאתר
תכנים מלאים בחינם

שיעור ראשון - רפואה וקבלה

סדרת שיעורים בנושא רפואה וקבלה רוחנית מפי הרב יובל אשרוב, נשיא מכללת אילמה, ומייסד שיטת הבריאות הטבעית ועין הבדולח. הסדרה רפואה רוחנית מורכבת מ- 3 שיעורים (שיעורי וידאו) אותם תוכלו לראות באתר.
שיעור ראשון:
יש גוף פיזי, יש נפש בהמית (שזה האנרגיה הרוחנית שחודרת בתוך הגוף), ויש משהו מעל זה, שחודר בתוך הנפש הבהמית, זה הנשמה העליונה, הנשמה האלקית. התחלת הזרימה זה לא בנפש הבהמית, זה בנפש האלקית. אם לא תסיר את הסיבה לחולי, בשורש, איך תתרפא?
שלמה המלך אומר "גבוה מעל גבוה שומר וגבוהים מעליהם", המדרגה היותר עליונה שולטת בתחתונה. שם צריך לפעול. כשמסירים את הסיבה מיד הבריאות חוזרת. 
שיעור שני:
חולי הנפש ורפואתה לפי הרמב"ם. פעם שעברה דיברנו באופן כללי על ענייני בריאות.  בריאות הנפש ונראה שזה דבר שרב האנשים יכולים להשיג אותו.  חולי נפש זה לאו דווקא אדם עם מאניה דיפרסיה או סכיזופרניה, עם תרופות אלא חוסר איזון בנפש הבהמית, שהרובד התחתון שלה הוא הצ'י - האנרגיה עצמה, הרובד האמצעי שלה הוא הרגשות, והרובד הגבוה שלה זה מחשבות.
שיעור שלישי:
היסורים מקורם בחסד האלקי שרוצה להיטיב לנו. אדם צריך לשנות את הראיה שלו לגבי המציאות. מה הוא חושב כשרע לו? כל היסורים מטרתם שינוי, שאדם ישתנה על מנת שיוכל לקבל את ההטבה האלקית, ובכלל זה זה מחלות. כשאדם מעוות את הצינורות אז ההטבה מתקבלת בצורה לא טובה. אז מה עושים?  איך מתמודדים עם מחלות ורפואה?

 

תגובות