לצורך הדור האחרון התגלה אור חדש בעולם.    ‘אחרית הימים’ זה הזמן שבו צריכים להתגלות כל התיקונים כדי להביא את העולם לשלימות.  אחד התיקונים העיקריים והחשובים זה התיקון החברתי.  אי אפשר שימשיכו לחיות אותו דבר באחרית הימים.  הדור האחרון, יצטרך לחיות בסדר חברתי שונה.  הר’ אשלג גילה לנו את סוד החיים האלה, את צורת החיים של הדור האחרון.  הוא שרטט את צורת החיים של החברה ותאר איך היא צריכה להתנהג, איך היא צריכה לחיות.

אנשים מנסים לתקן את החברה בכל מיני צורות מצחיקות ומגוחכות, ולרוב זה בשיטת ‘כיבוי שריפות’.  לדוגמא, יש בעיה של נשים מוכות בחברה אז בונים להם מקלטים.  כלומר, לא פותרים את שורש הבעיה אלא מנסים להתמודד עם הסימפטומים.  יש בעיה של לקיחת שוחד במוסדות הממשלה והמערכת המשפטית מגדילים את הקנס על זה.  אבל זה לא עובד.  אם השרש רקוב כל הצמח לא עולה יפה, והשרש של החברה זה הרצון לקבל לעצמו, האגואיסטיות.  שם זה רקוב, אי אפשר לעבוד על בסיס רקוב.

תיקון החברה זה בניין העולם והר’ אשלג התעסק בזה, הוא נתן תורה שמתאימה לכל בני העולם על הבסיס הזה של ‘ואהבת לרעך כמוך’. שזה התיקון החברתי הכי שרשי, בסיסי ועמוק.  תיקון שמקיף את הכל, והוא מופיע בצורה יותר מפורטת בספר ‘מתן תורה’ (ניתן לרכוש דרך האתר או החנות שלנו).

2 thoughts on “אחרית הימים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *