ברוכים הבאים לאתר ‘בסוד הדברים’ – הרב יובל הכהן אשרוב.

אתר ‘בסוד הדברים’ מנגיש את הידע של הקבלה, החסידות והסוד לכלל החברה.

ארגון  ‘בסוד הדברים’ הוקם בשנת 2016 והאתר הוקם במקביל. 

אתר ‘בסוד הדברים’ מנגיש את הידע בחסידות, קבלה, בריאות טבעית ועין הבדולח לכלל האוכלוסייה.

במבוא זה נסביר לכם על הניווט באתר ועל תכניו.

הרצאותמסלולי לימוד באתר | חנות | צור קשר | תרומות |אירועים | שידור חי | ENGLISH | מרכז מידע

בהרצאות: תוכלו למצוא מגוון רחב של הרצאות של הרב יובל הכהן אשרוב בשלל נושאים ותחומים כגון: קבלה ורוחניות, בריאות טבעית גוף ונפש, עין הבדולח בריאות הנפש, פרשות השבוע, תיקוני הנפש והגשמה עצמית.

תמצאו באתרנו חומר רב על בריאות טבעית , סדרות, הרצאות וחומרים נוספים. שיטת הבריאות הטבעית כפי שפותחה על ידי הרב יובל הכהן אשרוב עוזרת לגוף להתנקות מרעלים, מונעת מחלות, עוזרת בריפוי מחלות כגון יתר לחץ דם, סכרת ועוד.

ההרצאות נועדו בכדיי להעשיר את הידע והן מגיעות במגוון רמות, למתחילים ומתקדמים, ההרצאות פותחו ונכתבו על ידי הרב יובל הכהן אשרוב.

בחנות תוכלו למצוא מבחר של מוצרים מתחום הקבלה, החסידות והבריאות הטבעית. 

ספרים, סדרות וקורסים. 

כפתור הצור קשר יעביר אתכם למגוון ערוצי הצור קשר של האתר, תוכלו לשלוח בקשה שנחזור אליכם, שאלות ועוד, בנוסף תוכלו למצוא קיצורי דרך למדיות השונות כגון פייסבוק, אינסטגרם ועוד.

בכפתור אירועים תוכלו להתעדכן בשיעורים ובעדכונים כלליים מאתר ‘בסוד הדברים’ תוכלו להירשם להרצאות שבתשלום ולראות את הלו”ז השבועי של הרב יובל הכהן אשרוב.

בכל יום רביעי באתר בסוד הדברים, ביוטיוב ובפייסבוק משודר שידור חי מאת הרב יובל הכהן אשרוב, בכפתור שידור חי גם אם אינכם רשומים לאחת מפלטפורמות הסושיאל מדיה, תוכלו לצפות בשידור ישירות מהאתר.

ומכאן נעבור לחלק הבא שבאתר ENGLISH אנו עומלים על תרגומים של מבחר תכנים מעברית לאנגלית לטובת קהילות אשר לא דוברות עברית או לא נמצאות בארץ, בחלק זה תוכלו לראות מה שעלה, לשתף לחברים דוברי אנגלית ולהתעדכן בתכנים נוספים אשר יעלו באנגלית לאתר.

כפתור ה”עוד” יביא אתכם לסיפורי הצלחה שונים של מטופלים של הרב יובל הכהן אשרוב, הן מתחום הבריאות והן מתחום עין הבדולח, ניפוץ מיתוסים – דברים שחשבתם שהם נכונים ומסתבר שהם ממש לא, מאמרים מן התקשורת על הרב יובל הכהן אשרוב ו’בסוד הדברים’ ומאמרים שונים.

כפתור התרומות מכיל בתוכו שני אפשרויות תרומה, הראשונה היא אפשרות תרומה לצורך הפעלתו השוטפת של האתר ואפשרות שנייה הינה תרומה לקופת החסד של הרבנית אשרוב, הרבנית אשרוב עוזרת למשפחות מעוטות יכולת, למשפחות הזקוקות לעזרה רפואית ועוד פעולות חסד רבות, המייחד את פעילותה של הרבנית אשרוב הינו כי היא הולכת בעצמה לבתי הנתרמים, עוזרת להם ומכוונת אותם.

אנו מזמינים אתכם לחקור את האתר, לטייל בו והכי חשוב להירשם וליהנות ממאות תכנים מקוריים וייחודיים עם הרב יובל הכהן אשרוב.

4 thoughts on “אתר בסוד הדברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *