04-6987398 04-6987398
|
|

תניא

ספר התניא, נכתב ע”י האדמו”ר הזקן – רבי שניאול זלמן ליאדי. הספר מנתח את נפש האדם ונותן כלים להתגברות על קשיים. בשיעורי הרב אשרוב על ספר התניא תוכלו לקבל תובנות והבנות חדשות גם למתחילים בלימוד וגם למתקדמים

לימוד תניא: מתחילים ומתקדמים על דרכם להבנה עמוקה והתמקדות בתורת החסידות

בקטגוריה זו תוכלו למצוא קורסים ושיעורים בנושאי התניא, למתחילים ולמתקדמים, בהתאם לרמתכם.

לימוד תניא הוא מסע מרתק ומאתגר המציע לקרוא ולהבין את התורה החסידית העמוקה של בעל התניא. תניא היא אחת מספרי הבסיס בתורת החסידות החב”דית, שפתחה וכתבה בעל התניא, הרב שניאור זלמן מלאדי. במאמר הבא, אני נספק מידע והכוונה ללימוד תניא, בשילוב השיעורים, החל ממתחילים ועד למתקדמים, כדי שתוכלו להתמודד בצורה מוצלחת עם הטקסט המורכב והעמוק של תניא.

 

לימוד תניא למתחילים

  1. בחירת גרסה: קודם כל, עליכם לבחור את הגרסה המתאימה לכם ללימוד תניא. ישנן גרסאות ברמה של בינונית, מתקדמת ועמוקה. אם אתם מתחילים, מומלץ לבחור גרסה פשוטה ומובנית שתסייע לכם להבין את המונחים והמושגים הבסיסיים שבתניא.
  2. לוח השנה: מומלץ לשלב לימוד תניא עם לוח השנה היהודי, המתאר חגים, מועדים ותקופות שונות בשנה. תניא משתלבת באופן מושלם עם התקופות המיוחדות האלו, ובעזרתם ניתן להבין עמוק יותר את החסידות ואת המושגים החסידיים בתניא.

לימוד תניא למתקדמים

  1. לימוד עם פירושים מקוריים: למתקדמים, מומלץ ללמוד עם פירושים מקוריים ותגובות מיטב חסידי חב”ד. הפירושים המקוריים עשויים לספק תובנות מעמיקות ולהרחיב את ההבנה וההבנה התורנית שלך.
  2. לימוד בחברה: מומלץ לשתף פעולה עם קבוצת לימוד תניא, בה תוכל לדון ולחלוק את הבנתך עם אנשים אחרים. הלימוד בחברה יכול להרחיב את הראייה שלך ולאפשר חווית לימוד עמוקה ומעניינת.
  3. הבנת מושגים: לימוד תניא מצריך הבנה של המושגים הבסיסיים. מומלץ לבחון מקורות המסבירים את המושגים המופיעים בתניא.

לסיכום, לימוד תניא הוא מסע מרתק ומאתגר שמביא להבנה עמוקה ומעמיקה בתורת החסידות החב”דית. החל ממתחילים ועד למתקדמים, ישנם כלים ושיטות שיכולים לסייע בלימוד תניא. עם הכוונה נכונה באמצעות הקשבה לשיעורי הרב יובל הכהן אשרוב והמחויבות ללימוד, תוכלו להשיג הבנה מעמיקה והתמקדות בתורת החסידות שבתניא.

עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

?>
לסדרות
ומסלולי לימוד באתר
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black
תפריט נגישות