מדיניות משלוחים ואספקה:

אפשרויות משלוח במהלך ההזמנה ניתן לבחור בין אפשרויות איסוף עצמי או משלוח באמצעות דואר רשום ו/או שילוח עם שליח עד בית הלקוח, כמפורט להלן.

איסוף עצמי במהלך ההזמנה ניתן לבחור באיסוף עצמי, על ידי הלקוח. ניתן לאסוף בתיאום מראש, את ההזמנה ממשרדי האתר ביישוב אור הגנוז. על הלקוח לתאם מראש את מועד האיסוף העצמי עם שירות הלקוחות של החברה בטל’ 04-6987398 ובדוא”ל [email protected] איסוף עצמי – ללא עלות נוספת על מחיר ההזמנה. איסוף עצמי יתאפשר בין הימים א’-ד’ בין השעות 16:00-09:00 על הלקוח לאסוף את המוצרים מכתובת החברה לעיל תוך 5 ימי עסקים מהמועד בו ההזמנה מוכנה לאיסוף. אם הלקוח לא יגיע תוך המועד האמור, תהיה החברה רשאית לבטל את ההזמנה מבלי לחייב את הלקוח במחיר המוצרים. בנוסף, במקרה כאמור החוזר על עצמו יותר מ-3 פעמים, החברה תהיה רשאית למנוע מהלקוח לבצע רכישות עתידיות באמצעות האתר. הזמנה שבוצעה בימים א’ – ד’ החל מהשעה 16:00 תחשב כאילו בוצעה ביום שלמחרת ולפיכך תסופק בהתאם. הזמנה שבוצעה ביום ה’ –החל מהשעה 12:00 תטופל ביום א’. מובהר בזאת כי הזמנות שיתקבלו בימי חול המועד וערבי חג יטופלו לאחר החג בשעות פעילות המשרד. על אף האמור לעיל ולהלן, מודגש: הזמנות שיבוצעו באתר בתקופות של מבצעים מיוחדים או מכירות מיוחדות – וכן בתקופת של 21 ימים לאחריהן יסופקו עד 21 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

משלוח במהלך ההזמנה ניתן לבחור במשלוח באמצעות שילוח בתוך 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה. משלוחים יבוצעו באמצעות חברת משלוחים חיצונית. נכון להיום, המוצרים יסופקו באמצעות חברת צ’יטה שליחויות בע”מ (או חברת שילוח אחרת לפי שיקול דעת החברה) או חברת דואר ישראל, אלא אם כן יצוין אחרת בהזמנה – והכל ככל שיתאפשר במיוחד בשים לב למצב החירום שהוכרז במדינה. מובהר, כי על אף האמור לעיל וברשימות האזורים לעיל, ייתכן שלא ניתן יהיה לספק משלוח לישובים מסוימים בישראל אף שהם כלולים ברשימת אזורי המשלוח של החברה – בין היתר בשל מדיניות חברת המשלוחים. עלות המשלוח היא 30 ₪. המשלוח יגיע לכתובת שפירט הלקוח בעת ההזמנה – ואשר כלולה ברשימת האזורים בהם מבוצע משלוח לעיל – תוך 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה, בין הימים א’-ה’ בין השעות 17:00-:09:00, בתיאום מראש של השליח מחברת השליחות החיצונית עם הלקוח. על אף האמור לעיל ולהלן, מודגש: הזמנות שיבוצעו באתר בתקופות של מבצעים מיוחדים או מכירות מיוחדות – וכן בתקופת של 10 ימים לאחריהן יסופקו עד 10 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה באותה כתובת במועד שתואם בינו לבין השליח יחויב בדמי משלוח נוספים בגין משלוח חוזר (אם חויב), וזאת אף אם המשלוח המקורי היה ללא דמי משלוח מכל סיבה שהיא. במידה ולא ניתן יהיה ליצור קשר עם הלקוח בפרטי הקשר שמסר בעת ביצוע ההזמנה, במשך 3 ימים לאחר מועד ביצוע ההזמנה, החברה תהיה רשאית לבטל את ההזמנה מבלי לחייב את הלקוח במחיר המוצרים, אולם לחייבו בעלויות המשלוח. בנוסף, במקרה כאמור החוזר על עצמו יותר מ-3 פעמים, החברה תהיה רשאית למנוע מהלקוח לבצע רכישות עתידיות באמצעות האתר. כל זאת בכפוף ללוח הזמנים של חברת המשלוחים ובכפוף לשגרה המיוחדת של תקופת הקורונה. החברה שומרת לעצמה להאריך או לקצר את ימי המשלוח וזמן האספקה. יישובים מרוחקים ומחוץ לקו הירוק – ייתכנו עיכובים והתניות בהתאם לשירות חברת השליחויות.  בעקבות סגר והמצב במדינת ישראל, אספקת ההזמנה עלולה להתעכב.

 

מדיניות ביטול הזמנה, החזרת מוצר:

מדיניות ביטול הזמנה באתר הינה ותהיה כפופה להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”). מובהר כי אין במסמך זה כדי לגרוע מהן. ביטול העסקה דרך האתר ייעשה בתוך 14 ימים מיום קבלת הספר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם. משתמש המבקש לשנות/לבטל את הזמנתו יעשה זאת בסמוך ככל האפשר לביצוע ההזמנה ובכפוף לשיחה טלפונית של המשתמש עם מרכז ההזמנות בטלפון שמספרו: 04-06987398 במידה ושינוי/ביטול ההזמנה תתקבל לאחר הכנתה למשלוח – בקשת השינוי/ביטול ההזמנה לא תתקבל, המשלוח יבוצע כמתוכנן והמשתמש יחויב כנדרש. בעת ביטול עסקה עקב פגם בספר, עקב אי התאמה בין הספר שסופק לבין הספר שהוזמן, או עקב אי אספקת הספר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. הספר יוחזר לחברה על חשבונה. בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף לעיל, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם. הספר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח. בכל מקרה הלקוח יזוכה רק אחרי שהספר יתקבל אצל החברה כשהוא חדש וארוז וללא פגם כפי שקיבל אותו. היה ולאחר ביצוע הזמנה באתר יתברר כי המוצר אזל במלאי ו/או כי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני (או שנציג החברה ייצור איתו קשר טלפוני) המודיע על ביטול הזמנת אותו מוצר ללא חיוב ו/או השבת כספו (לפי העניין). במקרה כאמור אין ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה או מי מטעמה. היה ולאחר אספקת ההזמנה ללקוח יתברר כי לא כל המוצרים שבהזמנה סופקו ללקוח בתוך 28 ימי עבודה, שלא במקרה של תקלה שאינה בשליטת בסוד הדברים בע”מ, החברה תדאג לבצע משלוח נוסף בדואר רשום, מוקדם ככל הניתן ובהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה העת. במקרה כאמור אין ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה או מי מטעמה. מובהר, כי על אף האמור לעיל, זכות הביטול לא תחול בין במקרים הבאים או איזה מהם: מוצר שנמכר במבצע מיוחד או מכירה מיוחדת. מוצר שהוזמן ו/או יוצר במיוחד עבור הלקוח. מוצר שנעשה בו שימוש ו/או נפתחה אריזתו ו/או אינו במצב חדש כפי שקיבל אותו. במקרה כאמור אין ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה או מי מטעמה. מוצר אשר מוצג באתר במחירי מבצע יסופק במחיר המבצע, בכפוף לכך שהמבצע בתוקף במועד ההזמנה באתר ובכפוף לקיומו וזמינותו של המוצר במלאי החברה. מוצרים שנרכשו באתר במבצעים מיוחדים ו/או מכירות מיוחדות לא ניתן להחליף כנגד מוצר אחר. במקרה של החזרת מוצר כאמור יינתן זיכוי כספי בלבד, וזאת בהתאם למחיר ששילם הלקוח בעת הזמנת / רכישת המוצר וכנגד חשבונית קנייה. החברה רשאית להפסיק בכל עת את פעילות האתר ו/או את מנגנון ההזמנה בו. מדיניות ביטולים/ החזרה זו מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. בכל מקרה של סתירה יגבר האמור בתקנון / תנאי השימוש של האתר.

 

 

החזרות וזיכויים:

ביטול העסקה דרך האתר ייעשה בתוך 7 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם. לא ניתן לבטל רכישה של הרצאה או קורס דיגיטלי. במקרה של ביטול עסקת קנית ספר דיסק או מוצר אחר שאינו הרשאה דיגיטלית הלקוח/ה ידאג להשבת המוצר למשרדי בסוד הדברים, בכתובת: יישוב אור הגנוז ד.נ. מרום הגליל 13909.  עם שליחת המוצר יש על הלקוח לציין את שמו המלא, מספר ההזמנה ומספר האסמכתא וכן את כל פרטיו האישיים. כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש”ח, לפי הנמוך מבניהם. הספר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח/ה. בכל מקרה הלקוח יזוכה רק אחרי שהספר יתקבל אצל החברה כשהוא חדש וארוז וללא פגם כפי שקיבל אותו. החלפת ספרים פגומים או/ו קבלת זיכוי יתקיימו עם שליחת המידע למוקד שירות הלקוחות, בכתובת הדואר האלקטרוני: [email protected] ולאחר נתינת כל הפרטים. אין מכירה סיטונאית. המכירה ללקוחות פרטיים בלבד. כל המחירים, המוצרים, המבצעים, ההנחות והקופונים המופיעים באתר תקפים להזמנה באתר בלבד.  למען הסר ספק יובהר ויודגש כי הלקוח לא יהיה רשאי לטעון כל טענה מכל מין וסוג שהוא כלפי החברה בכל הקשור לאתר. בכל עניין בקשר לאתר זה יש לפנות במישרין לחברה בהתאם לפרטים המפורטים לעיל.

המחירים המפורסמים באתר הינם רלוונטיים לרכישה דרך האתר בלבד. מחירי המוצרים אינם כוללים את עלות המשלוח. החברה רשאית, עפ”י שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את מחירי המוצרים. על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. כל פניה, דרישה, טענה, הליך, תובענה מכל מין וסוג שהוא בעניין תקנון זה ותנאי השימוש ו/או בכל הקשור והכרוך באתר תישמע אך ורק בבתי המשפט בצפון. האמור בתקנון זה נכתב לצורכי נוחות בלשון זכר, אך הוא מכוון לגברים ונשים באופן שווה. ט.ל.ח

 

אישור התקנון / רישום משתמש:

עם הרשמתך הראשונית לאתר תתבקש לאשר כי קראת והבנת את מלוא תנאי התקנון. אנא קרא היטב את התקנון, תוכנו ורק לאחר מכן אשר כי קראת והבנת את התקנון. ככל ואינך מסכים עם תנאי כלשהו מתנאי התקנון עליך לעזוב לאלתר את אתר האתר ולהפסיק את השימוש בו. אישור התקנון על ידי משתמש תהווה ראיה מכרעת לכך, כי המשתמש קרא, הבין והסכים עם מלוא תנאי תקנון זה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, ביצוע כל פעולה על ידי משתמש באתר תהווה אף היא ראיה מכרעת לכך, כי המשתמש קרא, הבין והסכים עם מלוא תנאי תקנון זה, והמשתמש מוותר מראש על כל טענה כנגד האתר ו/או החברה למעט טענות באשר לאי קיום התחייבויות האתר עפ”י תנאי תקנון זה, אף אם לא אישר את תנאי התקנון. כל פעולה באתר ובכלל זאת רכישת מוצרים המוצעים למכירה באתר, מהווה הסכמה של הלקוח לקבל על עצמו הוראות תקנון זה ולפעול לפיהן. הלקוח מצהיר כי קרא תקנון זה והוא מוסכם עליו, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה למעט טענות הקשורות בהפרת התחייבות מצד החברה ו/או מי מטעמה על פי תקנון זה. מודגש כי עצם ביצוע פעולה באתר מהווה הודעה מוחלטת, סופית ובלתי חוזרת מצד הלקוח כי קרא הוראות תקנון זה, הבינן והסכים להן.

 

השימוש באתר:

השימוש באתר ומכירת המוצרים בו נועד למטרות פרטיות ואישיות בלבד ואינה מיועדת למכירה סיטונאית. המשתמש מצהיר ומתחייב שלא לעשות שימוש באתר, אלא למטרה שלשמה היא מיועדת ובכלל זה למטרה חוקית בלבד. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר, לרבות בשלב מסירת פרטים אישיים כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי, זאת לרבות הפצת אזכורים שלילים הנוגעים לאתר. על משתמש האתר חל איסור לפרסם או להפנות לאתרים אחרים ו/או חנויות ו/או קבוצות פייסבוק ו/או דפים אחרים, באמצעות האתר. על משתמש האתר חל איסור מוחלט לפרסם מידע שיש בו משום פגיעה במוניטין ו/או פגיעה בשם הטוב של בעלי הרשת והאתר ו/או פגיעה בצדדים שלישיים ו/או שימוש המהווה עבירה על כל חוק כלפי בעלי האתר ו/או כלפי צד ג’, בין אם במישרין ובין אם  בעקיפין. הפרת סעיף זה תחשוף את המפר לתביעות אזרחיות ע”י בעלי האתר ו/או צדדים שלישיים, זאת עפ”י הוראות הדין. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר לכל מטרה, מסחרית או אחרת, שאיננה שימוש אישי ופרטי. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או אמצעי אחר, המאפשר העתקה, באופן מלא או חלקי, של מידע ותכנים מהאתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.

 

הפעלת האתר:

מסיבות שונות לרבות מטעמי תחזוקה, ניהול, הפעלה, סיבות טכניות או כוח עליון עלול האתר להיות לא זמין או לא פעיל, לסירוגין או לצמיתות. החברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם אינם חייבים ו/או אחראים ו/או מתחייבים לכך שהאתר יפעל באופן רציף ו/או ללא תקלות ו/או יתאים לצרכים ו/או למטרה המסוימת של משתמש זה או אחר. החברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם רשאי להתאים ו/או לתקן ו/או לשנות בכל דרך ואופן את האתר, השירותים, הפעילויות, התכנים, המאפיינים, זמינות, הפעלה, מראה, מבנה ושאר היבטים של האתר ו/או השירותים המוצעים בו, כולם או איזה חלק מהם, הכול לפי שיקול דעתו הבלעדי, ומבלי שתהיה עליו חובה לנמק החלטתו או להודיע על כך בהודעה מוקדמת לרבות למשתמש ו/או לצדדים שלישיים. ידוע למשתמש, כי מחשבים, ציוד חשמלי ואלקטרוני, רשת האינטרנט, רשתות תקשורת וכיו”ב חשופים במיוחד לפרצות, חדירות, ליקויים, תקלות וכשלים בתפקוד מעת לעת, והמשתמש מאשר ומצהיר כי הנו מסכים כי לא החברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם אינם ולא יהיו אחראים בכל דרך שהיא כלפי המשתמש ו/או צד שלישי שהוא בקשר עם האתר לרבות הפעלה ו/או ניהול ו/או תחזוקה שלו לרבות כל ליקוי, תקלה, פגם, מחדל, כשל, בעיה, נזק באתר ו/או במערכותיו ו/או במתקניו כגון שרתים, מחשבים, ציוד וכיו”ב. המשתמש מצהיר ומתחייב כי לא יראה בחברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם אחראי לכל הוצאה, תשלום, אבדן, הפסד או נזק ו/או לכל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, מיוחד ו/או תוצאתי, ישיר ו/או עקיף, עונשי או אזרחי או שולי ו/או משני (לרבות אך לא רק אבדן רווחים, אבדן מכירות, אבדן עסקים, פגיעה במוניטין, פגיעה בשם טוב), בין במישרין ובין בעקיפין, בקשר עם ו/או נובע מתנאי שימוש אלה ו/או החברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם ו/או תוכן באתר ו/או כל פעולה של משתמש ו/או חבר ו/או צד שלישי, לרבות השחתה או פגיעה בתוכן. המשתמש מסכים בזאת כי החברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם אינו ולא יהיה חייב ו/או אחראי לגיבוי של התוכן, אף אם יש או יהיה לו רישיון לגבות ו/או לשמור ו/או להחזיק ו/או להחזיק ו/או לאחסן בארכיון תכנים. אם וככל שתוכן שהועבר להחברה  ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם נפגע, נפגם, הושמד, אבד או הושחת באופן כלשהו, אין ולא תהיה לחברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם התחייבות ו/או מחויבות ו/או אחריות כלשהי כלפי המשתמש ו/או צדדים שלישיים. המשתמש מצהיר מסכים ומתחייב בזאת שלא לנסות, לפגוע, לעקוף, להערים, לנטרל, לפגום, לעצור או להתערב בדרך כלשהי באתר ו/או פעילותו ו/או איזה חלק ממנו ובמיוחד בתחומי אבטחה, בטיחות,מניעת שימוש בתוכן, מניעת העתקת תוכן. המשתמש מסכים ומתחייב כי לא יפעיל אמצעי כלשהו לרבות תוכנה, רובוט, עכביש, זחלן, קובץ, מתקן, מכשיר או תהליך כלשהו על מנת לאסוף מידע על האתר ו/או החברה  ו/או מפעיליו /ואו משתמשים /ואו צדדים שלישיים לרבות כתובת דואר אלקטרוני ו/או מידע אישי ו/או כדי לנטר את הפעילות באתר או איזה חלק ממנה. החברה ו/או מפעיליו /ואו מי מטעמם הינו ויהיה רשאי בכל עת, מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת על כך לחסום ו/או להסיר ו/או למנוע ו/או לעכב ו/או להשהות ו/או להגביל שימוש ו/או פעילות ו/או כניסה ו/או גישה לאתר ו/או לשימושים /ואו לפעילויות ו/או לשירותים ו/או לתכנים, כולם או חלקם, בין לגבי כל המשתמשים ובין לגבי חלקם ובין לגבי משתמש מסוים; ובכלל זה, יהיה רשאי ובכלל זה לגרום לחסימת שם משתמש, חסימת IP, סילוק מפורום, חסימת משובים, חסימת מסרים ותגובות וכיו”ב, לחסום, להגביל, למנוע, לנתק ו/או להפסיק את אספקת השירותים ו/או הגישה לאתר ו/או לשירותים מכל סיבה שהיא בכל עת וללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתו הבלעדי, לרבות אך לא רק במקרה של הפרת תנאי השימוש ו/או מדיניות הפרטיות ו/או כל דין על ידי המשתמש; ביצוע תחזוקה באתר ו/או איזה חלק ממנו; סיבות של בטחון לאומי או שעת חירום; בכל מקרה אחר בו עלול להיגרם נזק ו/או השחתה ו/או פגיעה בהחברה  ו/או מפעיליו ו/או משתמשים ו/או צדדים שלישיים ו/או באתר ו/או שירותים ו/או פעילויות במסגרתו – וזאת מבלי שיהא בכך כדי למעט מאחריותו וחובתו של משתמש ו/או כל צד שלישי בעניין ו/או מבלי שיהיה בכך כדי להטיל על החברה  ו/או מי מטעמה חובה ו/או אחריות כלשהי; ולמשתמש ו/או מי מטעמו אין ולא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה  ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם בקשר לכך. החברה שומרת על זכותה המלאה לסגור ו/או לחסום ו/או להשהות ו/או לשנות, מעת לעת ומכל סיבה שהיא, את האתר לרבות המבנה, הארגון, המראה, השירותים הניתנים בו, התכנים, היקפם וזמינותם וכיו”ב, לרבות גביית תשלום עבור שירותים אלה ואחרים – והכול לפי שיקול דעתו הבלעדי, מבלי שתהיה עליו חובה לנמק החלטתו ו/או להודיע עליה בהודעה מוקדמת (למעט גביית תשלום עבור שירותים), ולמשתמש אין ולא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה  ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם בקשר לכך.

 

תוכן שיווקי, הרגלי קנייה:

באישורו את תקנון זה מאשר המשתמש קבלת תוכן שיווקי, מסחרי ופירסומי הכולל שליחת דיוורים בפורמט של דואר אלקטרוני ושליחת הודעות טקסט (סמס) שיווקיות. יובהר, כי למשתמש תהא אפשרות לבקש מבעלי הרשת את הפסקת שליחת המידע השיווקי אליו. לפיכך, אם המשתמש לא מעוניין עוד בקבלת תוכן שיווקי מהאתר, על המשתמש לבקש מבעלי החברה את הפסקת שליחת התוכן השיווקי. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשמור מידע הנוגע לאופן השימוש של משתמש האתר, מוצרים שרכש, עמודים בהם ביקר ו/או הצעות לרכישות בהם צפה באמצעות cookies ו/או בטכנולוגיות הדומות למנגנון cookies, וזאת לצורך שיפור הפעילות השיווקית של האתר ולייעול השירות הניתן באתר למשתמשים בו. יובהר, כי בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, רשאי המשתמש לבקש מבעלי הרשת להסיר מידע אישי המצוי אצל החברה / באתר והקשור למשתמש. בנוסף באפשרות המשתמש לחסום את מנגנון ה –cookies באמצעות אתר דפדפן האינטרנט שלו, כך שלא יתאפשר לבעלי החברה לאסוף מידע אודות השימוש של משתמש האתר באמצעות cookies. סקרי אמינות שביעות הרצון שלכם חשובה לנו ולכן יתכן כי מעת לעת ולאחר רכישת מוצר/שירות מהרשת, ישלח דואר אלקטרוני לכתובת דוא”ל של המשתמש לשם קבלת חוות דעת אודות השירות ו/או המוצר שהוזמן. באישורו את תקנון זה מאשר המשתמש לחברה לשלוח הודעת דוא”ל שביעות רצון המשתמש ו/או בקרת איכות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעשות כל שימוש בנתונים שנצברו לצורך ניתוח של מידע סטטיסטי ובין היתר לעשות שימוש בנתונים הסטטיסטים כשאלה לא נושאים פרטים מזהים אודות המשתמשים, לצדדים שלישיים. אישור משתמש את התקנון ייחשב כהסכמה לכך. ככל שהמשתמש יתנגד לשימוש בפרטים ובנתונים כאמור בתקנון זה, הוא רשאי לבקש בכתב מהחברה כי מידע הנוגע אליו יימחק מרישומי המשתמשים ו/או לא יימסר לאדם ו/או לכל גורם שהוא.

 

הסכמה לקבלת פרסומת ומידע שיווקי מסחרי פרסומי:

ככל שהלקוח אישר (או יאשר) קבלת מידע, עדכונים וכל דבר פרסומת כהגדרתו בסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב-1982 באמצעות הדואר האלקטרוני, הלקוח יהיה רשאי לחזור בו מהסכמתו זו בכל עת ולהודיע לחברה על סירובו לקבל דברי פרסומת בהתאם להנחיות בדבר הפרסומת שנשלח אליו. הודעות שישלחו למשתמשים בכל דבר ועניין הנוגע לפעילויות האתר לרבות, אך לא רק, בעניין ייעשו על ידי החברה באתר ו/או בהודעות טקסט ו/או בהודעת דוא”ל ו/או בדואר  ובאמצעי הפרסום כהגדרתו לעיל. פרסום גלוי לעין באחד מאמצעי התקשורת ו/או באתר ו/או באמצעות תקשורת ישירה עם משתמשים, לרבות באמצעות דואר אלקטרוני או הודעות טקסט, הכול לפי ערוצי הפרסום המקובלים לפי בחירת המשתמש, ייחשב כמספק ומשתמש לא יוכל להשמיע טענה כי לא ידע אודות האירוע נשוא הדיווח ו/או הפרסום כאמור. מוסכם, כי אישור התקנון והרשמה כמשתמש ומסירת פרטיו כולל דואר אלקטרוני וטלפון סלולארי לרשת ופרטים מזהים נוספים, מהווה הסכמה של המשתמש להיכלל במאגר המידע של הרשת ולקבלת פרסומות, הודעות וחומר שיווקי שהרשת תפיץ בעתיד, הכול בהתאם לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982, וזאת באשר למבצעים והנחות המוענקות למשתמשים, באמצעות הודעות דואר אלקטרוני או הודעות טקסט שיישלחו ישירות למחשבו או למכשירו הסלולארי של המשתמש, ולהיכלל לשם כך ברשימת תפוצת משתמשים של האתר. למען הסר ספק מובהר כי החברה פטורה מחובת ההודעה מבצעים למשתמש שלא מסר מספר טלפון נייד בתוקף או כתובת דואר אלקטרוני תקינה ו/או אשר לא עדכן את פרטיו אלו ולא תהיה למשתמש טענה כלשהי כלפי החברה באשר לאי קבלת פרסום. לכן, על כל משתמש ליתן פרטי התקשרות מדויקים.

 

מידע חיצוני:

באתר עשויים להופיע קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים,מקומים או זרים. החברה איננה ולא תישא בכל אחריות, חבות, חיוב או התחייבות מכל מין וסוג שהוא לאתרים אלה או איזה מהם, לרבות לתוכנם של אותם אתרים ולכל מידע המתפרסם בהם. הימצאות הקישור באתר אינה מהווה המלצה לבקר בו וביקור בו על-ידי המשתמש יהא על פי שיקול דעתו העצמאי. למען הסר ספק, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על תוכן המידע המופיע באותם קישורים. החברה מבהירה בזאת ללקוח כי כל מידע המתפרסם באתר הינו בגדר מידע כללי בלבד ואיננו מהווה עצה או המלצה מסוג כלשהו. צילומים נועדו להמחשה בלבד.

 

סודיות ופרטיות:

הלקוח מצהיר ומסכים לכך כי מסירת פרטיו האישיים בטופס ההזמנה נעשית על-פי רצונו החופשי ובהסכמתו ומילוי הפרטים מעיד על הסכמתו למסירתם. הנתונים שהלקוח ימסור בעת הרישום יישמרו במאגר המידע של חברה (למעט פרטי כרטיס אשראי). מובהר בזאת ללקוח כי אינו חייב על פי חוק למסור את המידע, אולם בלא למוסרו, יתכן שלא יוכל להשתמש בשירותי ההזמנה באתר. בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על נוהגי והרגלי הקנייה של הלקוח, מוצרים ושירותים שרכש או ביקש להחזיר, מידע על פרסומות שהביע בהן עניין, עמודים או מחלקות שבהם צפה, הצעות ושירותים שעניינו אותו, אמצעי תשלום ששימשו אותו ועוד. חברה תשמור את המידע במאגריה (למעט פרטי כרטיס אשראי). השימוש בנתונים אלה, כמו גם בנתונים שימסור בעת תהליך הרישום לשירותים השונים באתר, יעשה רק על פי האמור במסמך זה או על פי הוראות כל דין. חברה תערוך שימוש בנתונים הנ”ל לצורך ניתוח ופילוח סטטיסטי אנונימי וכן לייצר לכל משתמש את התאמת התוכן (מבצעים/קופונים/מסרים) הרלבנטיים לו. החברה לא תעביר לצדדים שלישיים, שאינם תאגיד קשור ו/או חברות קשורות של חברה או גופים הפועלים מטעמה, את פרטיו האישיים ואת המידע שנאסף על פעילות הלקוח באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותו אישית), אלא בהתאם להוראות תקנון זה, במקרים שלהלן: במקרה שיפר את תנאי השימוש באתר, או אם יבצע באמצעות האתר, או בקשר איתו, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות כאלה. בהתאם להוראות צו שיפוטי המורה לחברה למסור את פרטי או מידע אודות הלקוח לצד שלישי, אף שאינו בית המשפט. כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, ככל שיתעוררו, בין הלקוח לבין חברה (לרבות תאגידים קשורים ו/או חברות קשורות ו/או מי מטעמה). בכל מקרה בו לדעת חברה מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופו או לרכושו של הלקוח. חברה תהא רשאית למסור את פרטי הלקוח לחברת האשראי הנדרשת לאשר את ביצוע עסקת ההזמנה כאמור. מדיניות הגנת הפרטיות המלאה של החברה בנוגע לשימוש והזמנה באתר הינה כמפורט בדף מדיניות הגנת הפרטיות.

 

אחריות:

האחריות למוצר לרבות טיבו, איכותו, התאמתו, תנאי המשלוח, תשלום וכיו”ב חלה ותחול במלואה אך ורק על היצרן ו/או היבואן ו/או המשלח על-פי חוק הגנת הצרכן ותקנות שונות שהותקנו מכוחו. בכפוף לכל דין, האחריות של החברה למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר ללקוח בלבד. כל המופיע באתר, לרבות הצעות מסחריות ו/או פרסום של צדדים שלישיים (להלן: “המידע”), לגבי המוצרים השונים, ובכלל, הינו מידע כללי בלבד. אין לראות במידע משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לאופן הפעילות של המוצרים. החברה לא תהא אחראית לשום נזק, ישיר או עקיף, שייגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי/חיצוני אחר. החברה לא תהיה אחראית בקשר לבעיות שייגרמו כתוצאה משימוש באתר, לרבות: תקלות במערכת ההפעלה ו/או בכל תכנה המצויה במכשיר האלקטרוני ממנו בוצעה הכניסה לאתר ו/או כל בעיית חומרה ו/או וירוסים ו/או תוכנות עוינות או כל תכנה אחרת שתתגלה או תימצא במכשיר האלקטרוני ממנו בוצעה הכניסה לאתר כתוצאה משימוש באתר ו/או כל בעיית תקשורת או העברת נתונים שיימנעו באופן זמני או קבוע את השימוש באתר ו/או לאיכות או מהירות השימוש באתר.

 

קניין רוחני:

מלוא הקניין והזכויות באתר וכל הקשור והכרוך בו לרבות תקנון זה ו/או זכויות הקניין הרוחני, זכויות היוצרים באתר ו/או סימני המסחר ו/או מדגמים ו/או פטנטים ו/או שיטות השיווק, הנראות, העיצוב המזוהים עם האתר ו/או האלמנטים הגרפים אשר מוצגים באתר, בין היתר, באמצעות תמונות ו/או הסודות המסחריים וכל המופיע באתר זה  הינם בבעלות בלעדית של החברה (להלן: “הקניין הרוחני”). הקניין הרוחני באתר, לרבות כל תוכן הכלול בו הינן של חברה בלבד, או של צד שלישי, שהרשה לחברה להשתמש בהם. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ”ל, בין באופן ישיר ובין באופן עקיף, באמצעות צד שלישי, או בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוני, מכני, אופטי, אמצעי צילום או הקלטה וכיוצא בזה, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מחברה או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שניתנה). הוראה זו תקפה גם ביחס לכל עיבוד, עריכה או תרגום שנעשו על ידי חברה. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, להדפיס, למכור, לשווק ולתרגם מידע כזה או אחר מהאתר, לרבות זכויות הקניין הרוחני של החברה, ללא קבלת רשות והסכמה מפורשת של החברה מראש ובכתב. מבלי לגרוע מהאמור לעיל מובהר, כי אין להשתמש באתר ו/או איזה חלק ממנו ו/או תכני האתר בכל אמצעי ודרך שהם לרבות באמצעות תוכנה, אתרי אינטרנט, לרבות כל הרשתות החברתיות, ובכל אמצעי אחר, אלא כאמור באישור והסכמה מופרשים של החברה מראש ובכתב.

 

כח עליון:

כל הימנעות, השהיה, עיכוב, פגם, ליקוי, הפרה בהתחייבויות של החברה בכל מקרה של אירועים שהינם מעבר לשליטה הסבירה של מי מהצדדים לרבות אך לא רק מצב מלחמה, גיוס כללי, מגיפה, מצב חירום, שריפה, אש, מעשה זדון, חבלה, מהומות, פרעות, התפרעויות, שביתות, השבתות, מחסור בחומרי גלם ו/או בכוח אדם, עיכוב ו/או איחור במשלוחים ו/או תובלה או תחבורה, מתקפת טרור, מזג אוויר קיצוני, נזקי טבע ו/או מפגעי טבע, כוח עליון וכיו”ב, לא יהווה הפרה של תקנון זה. החברה אינה ולא תהיה חייבת ו/או אחראית לכל עיכוב ו/או איחור ו/או הפרה ו/או פגם בהתחייבות ו/או נזק, הפסד, הוצאה, תשלום, אובדן אם וככל שנובעים מאירוע כאמור ו/או בקשר אליו, ולמשתמש ו/או כל הבאים מטעמו אין ולא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

דין וסמכות שיפוט

על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. כל פניה, דרישה, טענה, הליך, תובענה מכל מין וסוג שהוא בעניין תקנון זה ותנאי השימוש ו/או בכל הקשור והכרוך באתר תישמע אך ורק בבתי המשפט בצפון.