04-6987398 04-6987398
|
|

גוג ומגוג

שאלה:

אחרית הימים, מלחמת גוג ומגוג האם הרב אשלג מספר מה יהיה במלחמת גוג ומגוג? מה יהיה על היהודים בגולה, ועל היהודים בישראל? איפה כדאי להיות בזמן חבלי משיח? בתור אחת שחיה בחו”ל נראה שעדיף לחיות כרגע בחו”ל מאחר וישראל הופכת למדינת שליטה על האזרחים באגרוף ברזל (למרות שאני סומכת על החומר האנושי שלנו) אך עדיין נראה כעת, כי בישראל יותר קשה לחיות בחירות. בתודה רבה, היהודים בגולה

 

תשובה:

בעל הסולם אומר שגוג ומגוג זה מלחמת הגיגים, מי שחושב שזו תהיה מלחמה של אגרופים ושליטה אחד על השני טועה. כשהמשיח יבוא זו תהיה הפצה של החכמה בעולם וישבור את כל האמונות הטפלות. בגוג ומגוג מנסים לשלוט על המוחות שלנו שליטה מקרוב, ועכשיו אנחנו בתוך זה. אני הקטן חושב שאנחנו בעיצומה של מלחמה של שליטה בדעות, במחשבות, שטיפות מוח יומיומיות אינסופיות ע"י אינספור גירויים ברשת שזו המלחמה כרגע. אני חושב שזה מה שאור החיים אמר שלפני הגאולה יתגלה שער הנ' דטומאה ואנחנו עכשיו בגילוי של שער הנ'. השכל נכנס לגלות, המוח נכנס לגלות ומשתתק בגלל השליטה שיש עליו כמו שפרעה שלט במצריים. וגם שם זה היה כמעט שער הנ'.

מה יהיה על היהודים בגולה? - כשתתחיל הגאולה היהודים בגולה בגולה יבואו לארץ ישראל על כנפי נשרים. איפה כדאי להיות בזמן חבלי משיח? - ליהודי כדאי תמיד להיות בארץ. אלא אם כן לעניין של פרנסה וזיווג התירו חז"ל לצאת, או שהוא בגלות כפויה - אין מה לעשות אבל אם יש לו בחירה חופשית איפה להיות ויש לו פרנסה והוא נשוי וכו.. המקום הכי טוב על כדור הארץ זה ארץ ישראל. אבותינו בכו להגיע לפה, קרעו את עצמם, הסתכנו בשביל להגיג לפה, לדרוך על האדמה הזו, יש פה ברכה בארץ. עיני ה' אלוקיך בה מראשית שנה עד אחרית שנה", למרות שזה לא נראה ככה זו השליה. פה הכי טוב לגדל את הילדים המתוקים של העם הזה, רק פה, לא בניו ג'רזי ולא בסקוטלנד ולא באוסטרליה מה יש להם שמה? פלסטיק בלי נשמה. פה זה המקום להיות וכל מי שמשתתף בצרת הציבור זוכה ורואה בנחמתו. אז אם קשה לציבור בארץ בואו תהיו בקושי הזה, להיות ביחד. אני מבין מאיפה זה בתור אחד שחי בחו"ל עדיף לחיות בחו"ל. זה לא נכון, אין נשמה שם. באמת זה נראה שיש שליטה אבל זה עניין זמני. כתוב שמלכות הרשעה תשלוט תשעה חודשים לפני ביאת המשיח יש הרבה שאומרים שאנחנו כבר בתוך זה. לא נשאר הרבה זמן. בואו לארץ.

 

הרצאה מומלצת בנושא - מסירות נפש על ארץ ישראל

אין עדיין תגובות.

הוספת תגובתך! “גוג ומגוג”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

?>
לסדרות
ומסלולי לימוד באתר
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black
תפריט נגישות